جستجو

روغن موتور بنزینی مگلوب

  • پایداری حرارتی و اکسایشی خوب و مقاومت عالی در برابر تغییر گرانروی
  • عملکرد عالی در برابر ایجاد کف ، خورندگی و سایش قطعات
  • عملکرد بالا در پخش آلودگی و ذرات و شستشوی آن ها از روی سطوح و قطعات موتور
  • کارائی خوب روانکار هنگام کارکرد موتور در دماهای محیطی پائین و هنگام استارت زدن
مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه
تصویر مگلوب پلاتینوم تک  SN PLUS 0W20

مگلوب پلاتینوم تک SN PLUS 0W20

این فرآورده با استفاده از روغن پایه تمام سنتزی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با ساختار شیمیایی ویژه تولید شده است به طوری که علاوه بر محافظت کامل از قطعات موتور، باعث جلوگیری از آسیب به سیستم فیلترهای اگزوز و کاهش مصرف سوخت نیز می شود. این فرآورده مناسب برای نسل جدید موتورها با کارایی بالا، مانند TGDI، در خودروهای سواری با سوخت بنزین و یا خودروهای هیبریدی است. فرمول این محصول به گونه ای طراحی شده است که از پدیده پیش احتراق در سرعت پایین موتور یا LSPI که منجر به لرزش موتور و نهایتا آسیب به پیستون و دیگر قطعات می شود، جلوگیری می نماید.
11,868,767 ریال 11,650,992 ریال
تصویر مگلوب گلدن تک SN PLUS 5W30

مگلوب گلدن تک SN PLUS 5W30

این فرآورده با استفاده از روغن پایه تمام سنتزی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با فناوری ویژه ساخته شده و ضمن محافظت کامل از موتور و کاهش مصرف سوخت، مناسب برای استفاده در انواع خودروهایی سواری و ون های سبک است که روانکار با سطح کارایی ACEA C4 برای موتور آنها پیشنهاد شده است. تکنولوژی شیمیایی خاص بکار گرفته شده در تولید این فرآورده شامل استفاده محدود از عناصر فسفر و گوگرد است به گونه ای که روغن در اثر سوختن، خاکستر ناچیزی ایجاد می نماید و گزینه ای ایده آل برای موتور های نسل جدید مجهز به فیلتر ذرات (DPF) می باشد.
11,238,065 ریال 11,031,861 ریال
تصویر مگلوب کوپر تک SN 5W40

مگلوب کوپر تک SN 5W40

این فرآورده با استـفاده از روغن پایه تمام سنتزی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با فناوری اختصاصی برای استفاده در انواع خودروهای سواری و ون های سبک با موتور بنزینی و یا دیزلی، مجهز به توربوشارژر یا تنفس طبیعی تولید شده است. دریافت تاییدیه از شرکت های معتبـر مرسدس بنز، فولکس واگن و رنو، تضمین کیفیت و تکنولوژی شیمیایی بکار گرفته شده در ساخت این محصول برای محافظت کامل از قطعات موتور، تجهیزات اگزوز و کاهش مصـرف سوخت می باشد.
9,782,034 ریال 9,602,547 ریال
تصویر مگلوب کلسی تک SN 10W40

مگلوب کلسی تک SN 10W40

این فرآورده با استفاده از روغن پایه تـمام سنتزی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با فناوری اختصاصی تولید شده است و علاوه بر محافظت کامل از قطعات موتور باعث کاهش مصـرف سوخت نیز می شود. این فرآورده برای عموم خودروهای سواری و ون های سبک با سوخت بنزین با موتور معمولی و یا مجهز به سوپرشارژ طراحی شده است.
8,925,036 ریال 8,761,274 ریال
تصویر مگلوب استیل تک SM 20W50

مگلوب استیل تک SM 20W50

این فرآورده با استفاده از روغن پایه معدنی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با فناوری اختصاصی تولید شده است تا بطور کامل از قطعات موتور محافظت نماید. این فرآورده برای خودروهای سواری و ون های سبک با سوخت بنزین یا دیزل با موتور معمولی و یا مجهز به سوپرشارژ طراحی شده است.
4,836,708 ریال 4,747,962 ریال