جستجو

مگلوب کوپر تک SN 5W40

تولید کننده: مگلوب
این فرآورده با استـفاده از روغن پایه تمام سنتزی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با فناوری اختصاصی برای استفاده در انواع خودروهای سواری و ون های سبک با موتور بنزینی و یا دیزلی، مجهز به توربوشارژر یا تنفس طبیعی تولید شده است. دریافت تاییدیه از شرکت های معتبـر مرسدس بنز، فولکس واگن و رنو، تضمین کیفیت و تکنولوژی شیمیایی بکار گرفته شده در ساخت این محصول برای محافظت کامل از قطعات موتور، تجهیزات اگزوز و کاهش مصـرف سوخت می باشد.
9,782,034 ریال
9,512,804 ریال
مشخصات محصول
حجم 5 لیتر
سطح کیفی SN
گرانروی 5W40
سوخت مصرفی بنزینی
مشخصات محصول
حجم 5 لیتر
سطح کیفی SN
گرانروی 5W40
سوخت مصرفی بنزینی
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
تصویر مگلوب گلدن تک SN PLUS 5W30

مگلوب گلدن تک SN PLUS 5W30

این فرآورده با استفاده از روغن پایه تمام سنتزی با کیفیت عالی و مواد افزودنی با فناوری ویژه ساخته شده و ضمن محافظت کامل از موتور و کاهش مصرف سوخت، مناسب برای استفاده در انواع خودروهایی سواری و ون های سبک است که روانکار با سطح کارایی ACEA C4 برای موتور آنها پیشنهاد شده است. تکنولوژی شیمیایی خاص بکار گرفته شده در تولید این فرآورده شامل استفاده محدود از عناصر فسفر و گوگرد است به گونه ای که روغن در اثر سوختن، خاکستر ناچیزی ایجاد می نماید و گزینه ای ایده آل برای موتور های نسل جدید مجهز به فیلتر ذرات (DPF) می باشد.
11,238,065 ریال 10,928,760 ریال
تصویر پلاتینیوم 10W40 SM فلزی 4 لیتری جدید

پلاتینیوم 10W40 SM فلزی 4 لیتری جدید

روغن موتور پلاتينيوم با استفاده از مواد افزودنی معتبـر با تكنولوژی و سطح كارایی عالی و روغن پایه تـمام سينتتيک طراحی و فرموله شده است. اين روغن برای خودروهای سواری بنزينی و ديزلی سبک و انواع موتورهای مدرن که برای آنها روغنی با سطح کاراییAPI SM/CF توصیه شده است كاربرد دارد. پایداری حرارتی بالا، پايداری اکسیداسیون عالی، شاخص گرانروی بالا، استارت آسان موتور در هوای سـرد، افزايش فواصل تعويض روغن و كاهش آلاينده ها ازجمله خواص اين روغن می باشند. تکنولوژی ساخت این روغن به گونه ای است که باعث صـرفه جویی در مصـرف سوخت و کاهش سایش در موتور خواهد شد. موارد کاربرد: موتورهای بنزینی و دیزلی سبک با طراحی سال 2005 به بعد، انواع موتورهای مدرن که روغنی با سطح کارایی API SM برای آنها توصیه شده است.
4,343,664 ریال
تصویر سوپر پلاتینیوم 5w30 SN

سوپر پلاتینیوم 5w30 SN

روغن مـوتور سوپر پلاتينيوم با استفاده از مواد افزودنی معتبـر با تكنولوژی و سطح كارایی عالی و روغن پایه تـمام سينتتيک طراحی و فرموله شده است. اين روغن برای خودروهای سواری بنزينی و ديزلی سبک و انواع موتورهای مدرن ( سال 2011 به بالا ) که برای آنها روغنی با سطح کارایی API SN/CF توصیه شده است كاربرد دارد. پایداری حرارتی بالا، پايداری اکسیداسیون عالی، شاخص گرانروی بالا، استارت آسان موتور در هوای سـرد، افزايش فواصل تعويض روغن و كاهش آلاينده ها ازجمله خواص اين روغن می باشند. موارد کاربرد: موتورهای بنزینی و دیزلی سبک با طراحی سال 2011 به بعد، انواع موتورهای مدرن که روغنی با سطح کارایی API SN برای آنها توصیه شده است.
4,572,278 ریال